Tulosta

Viikko 36 (Sr4)

Ma 2.9. klo 18 RR-kerho (tarkista kohdasta RR-kerho)

Ti 3.9. klo 12 Yhteinen pöytä -ruokailu

Ti 3.9. klo 18 Sanaa ja rukousta

Ke 4.9. klo 11 Päivärukous

To 5.9. klo 18 Rukoillaan herätystä!

Pe 6.9 klo 18 Life-ilta

Su 8.9. klo 11 Sunnuntaijuhla, todistuskokous, pyhäkoulu (m1, k4)

 

Viikko 37 (Sr1)

Ma 9.9. klo 18 RR-kerho (tarkista kohdasta RR-kerho)

Ti 10.9. klo 18 Sanaa ja rukousta

Ke 11.9. klo 11 Päivärukous

To 12.9 klo 13 Päiväseurat, Vihtori ja Elina Muhujärvi

To 12.9. klo 18 Rukoillaan herätystä!

Pe 13.9 klo 18 Life-ilta

Su 15.9. klo 11 Sunnuntaijuhla, evank. Maija Haikonen, pyhäkoulu (m2, k1)

Su 15.9. klo 17 Anu Niskanen-Similän lähtöjuhla

 

 

Viikko 38 (Sr2) Jaakko Korhonen

Ma 16.9. klo 18 RR-kerho (tarkista kohdasta RR-kerho)

Ma 16.9. klo 18 Yht.krist.Israel-ilta, Taisto Pulkkinen

 Ti 17.9. klo 12 Yhteinen pöytä -ruokailu

Ti 17.9. klo 18 Sanaa ja rukousta

Ke 18.9. klo 11 Päivärukous

Ke 18.9 klo 18 Raamattu tutuksi, Eero Nevalainen: "Sardeen seurakunta, Ilm.3:1-6"

To 19.9. klo 18 Mix-talkoot

Pe 20.9 klo 18 Mix-ilta peruskouluikäisille

Su 22.9. klo 11 Sunnuntaijuhla, Turkka Aaltonen, pyhäkoulu (m3, k2)

 

Viikko 39 (Sr3) Jukka Hiltunen

Ma 23.9. klo 18 RR-kerho (tarkista kohdasta RR-kerho)

Ti 24.9. klo 18 Sanaa ja rukousta

Ke 25.9. klo 11 Päivärukous

To 26.9 klo 13 Päiväseurat, Arto Pöllänen

To 26.9. klo 18 Rukoillaan herätystä!

Pe 27.9 klo 18 Life-ilta

La 28.9. klo 17 Ylistysilta, Timo Viitaniemi, Annukka Toimela & band, Seppo Aapa

Su 29.9. klo 11 Sunnuntaijuhla, Asko Kinnunen, pyhäkoulu (m4, k3)

 

 

Viikko 40 (Sr4) Tero Nieminen

Ma 30.9. klo 18 RR-kerho (tarkista kohdasta RR-kerho)

Ma 30.9. klo 18 Yht.krist. Israel-ilta seurahuoneella, Kalevi Komppa

 Ti 1.10. klo 12 Yhteinen pöytä -ruokailu

Ti 1.10. klo 18 Sanaa ja rukousta

Ke 2.10. klo 11 Päivärukous

To 3.10. klo 18 Rukoillaan herätystä!

Pe 4.10 klo 18 Life-ilta

Su 6.10. klo 11 Ehtoollisjuhla, Pertti Lehmuskoski, pyhäkoulu (m5, k4)

 

__________________________________

 

Sr = Siivousryhmä, m = Miksaaja, k = Kolehtiryhmä